Pierwszy wpis

Dlaczego zakładam bloga? Hmm, trudno powiedzieć. Może dlatego, że są modne, może z potrzeby wypowiedzenia się a może po to aby zwyczajnie, od czasu do czasu ponarzekać lub pośmiać się. Powód jego powstania nie jest przecież taki ważny. Najbardziej obawiam się tego, że będzie brakowało mi czasu na jego pisanie, przecież blog to dziennik. Bardzo wątpię abym pisała notki codziennie ale może jakoś się uda.

W pewnym stopniu zmobilizowały mnie do tego super kobitki z forum. Ktoś może zapytać w jaki sposób – one wiedzą w jaki i to musi wystarczyć. Swoją drogą fajnie jest mieć takie internetowe dobre dusze przy boku.

To może teraz coś w telegraficznym skrócie o sobie – kobieta, gospodyni domowa z racji renty, lat……. podobno za dużo jak na korzystanie z internetu, czemu stale zaprzeczam, pasjonatka surfowania po sieci i od czasu do czasu webmajsterka. Tyle na początek musi wystarczyć, reszta będzie gdzieś po drodze.

2 komentarze

  1. renaraj napisał(a):

    witam Cię Deni -cieszę sie ze założłas blog .Pozdrawiam Irena (Panda)

  2. Gość: , c-67-162-32-205.hsd1.il.comcast.net napisał(a):

    Też uważam, że to dobry pomysł. To może być miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dobrego, świeżego, korzystnego i miłego dla siebie! Powodzenia!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *