Muzyka na żądanie

Dość często zdarza mi się słuchać radia internetowego, głównie dlatego, że sporo czasu spędzam przy komputerze. Jest wiele stacji do wyboru, na takich stronach jak www.radiostacje.pl czy nadaje.com można znaleźć spory ich zasób. Jednak nie zawsze jestem zadowolona z  tych stacji, dobór utworów często nie bardzo mi odpowiada.

Ostatnio odkryłam w tym temacie coś bardzo interesującego, prawdziwe cacko. Radio Pandora , które nie jest typowym radiem. Wystarczy wprowadzić do niego swojego ulubionego wykonawcę lub utwór, a Pandora wygeneruje playlistę składającą się z podobnych utworów.

Utwory, które szczególnie się nam podobają  można dodawać do swojej listy i tworzyć coś w rodzaju własnego radia. Genialne! To radio dopasowuje się do naszego gustu i serwuje nam taką muzykę jaką lubimy.

Jest co prawda jeden mały problem ale do rozwiązania. Radia można słuchać tylko przez jakiś czas i aby móc to robić na stałe trzeba się zarejestrować. Początkowo wygląda na to, że nie będzie to możliwe ze względu na kod pocztowy ale okazuje się że nasze kody (bez kreski) też bez problemu są przyjmowane.

Wygląda na to, że mam już ulubione radio internetowe. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *