Papierowe modele

Na stronie Canona można znaleźć całe mnóstwo papierowych modeli dla dzieci, które lubią taką zabawę. Nie są to tylko modele samolotów czy samochodów.

Bardzo fajną zabawą może być budowanie całego miasteczka z budynkami, ulicami, stacją benzynową, pociągiem, samochodami, sygnalizacją świetlną. Poszczególne elementy miasteczka można sklejać w wolnym czasie, angażując do pomocy tatę lub mamę a najlepiej oboje na raz.

papierowe modele

Na stronie można znaleźć jeszcze wiele innych propozycji, jak na przykład modele zwierząt czy najbardziej znanych budowli na świecie.

papierowe modelepapierowe modeleMożna też znaleźć gotowe do druku pudełeczka na prezenty na różne okazje i inne okazjonalne drobiazgi. Dostępne są również modele edukacyjne.

papierowe modeleNa początku roku warto też zwrócić uwagę na kalendarze w różnych wersjach, na których można umieścić dowolne zdjęcie. Jedynym mankamentem jest fakt, że są w wersji angielskiej. Dla mam lubiących wykonywać piękne albumy metodą scrapbookingu warto polecić gotowe elementy do pobrania i wydrukowania. Jest tam wiele kategorii tematycznych do wyboru, są gotowe tła, ramki i inne drobne elementy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *