Window Art

Window Art to specjalne farby dzięki którym możemy namalować obrazek przypominający witraż lub zwykły obrazek malowany na szkle. Technika Window Art jest niezwykle prosta i nie wymaga wielkiego talentu plastycznego, właściwie przypomina to kolorowanie obrazków.

Co jest potrzebne? Oczywiście przede wszystkim farby, które można kupić między innymi w internetowym sklepie Creative Hobby , poza tym potrzebna jest jeszcze folia a dokładniej foliowa koszulka na dokumenty oraz rysunek do skopiowania. Farby Window Art doskonale nadają się do malowania na wszystkich gładkich powierzchniach, na przykład na szkle, lustrach, płytkach.

Malowanie najlepiej jest zacząć od konturów podobnie jak to się robi przy typowym malowaniu na szkle a następnie, po wyschnięciu, malować wypełnienie. Maluje się na folii do której dla ułatwienia można włożyć dowolny obrazek jako wzór.

Konturówki wysychają po 30 minutach, namalowane obrazki można zdjąć po 24 godz. w postaci folii (plastyczny witraż) i umieścić je na wybranym przedmiocie przez lekkie dociśnięcie. Wyschnięte motywy są samoprzylepne i można je ponownie wykorzystać. Farby po wyschnięciu osiągają pełną intensywność kolorów.

windowart

1 Response

  1. cyferki napisał(a):

    Uwielbiam tym malowac, tylko czemu te farbki sa takie drogie???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *