Kobieta sukcesu

ebookWiara w siebie, w swoją wartość i swoje możliwości jest w życiu podstawą każdego sukcesu. „Chcieć to móc”. Jeżeli wstajesz rano, myśląc z niechęcią o czekającym Cię dniu i najchętniej w ogóle byś nie wychodziła z domu, to powinnaś się nad sobą poważnie zastanowić. Samo narzekanie na swój los nikomu jeszcze nie pomogło. Musisz uwierzyć, że jesteś warta więcej niż Ci się wydaje. Ta wiara w siebie jest punktem, z którego startujesz, by potem coraz szybciej pokonywać drogę ku lepszemu życiu.

Przeczytaj opowieść o zmaganiu się z losem rozwiedzionej, samotnej, bezrobotnej matki, bez pomysłu na dalsze życie, mającej pod opieką dwoje małych dzieci, która zmienia się w pracującą, spełniającą się na wielu polach kobietę.

Przeczytaj też o innych kobietach oraz mężczyznach mających jedną wspólną cechę: dążenie do lepszego życia, sprawienie, aby nasze samospełniające się przepowiednie ziszczały się wg naszego planu, dokładnie tak jak tego sobie życzymy!

Przekonaj się, że zmiana Twojego życia jest do zrealizowania!

Publikacja „Stań się kobietą sukcesu” wskaże Ci właściwe drzwi, ale Ty sama musisz przez nie przejść.

2 komentarze

  1. Gość: basja, eml114.internetdsl.tpnet.pl napisał(a):

    chyba coś dla mnie, bo baaardzo trudno mi uwierzyc w siebie, a teraz przy szukaniu pracy jest mi to niezwykle potrzebne:)

  2. deni58 napisał(a):

    Basiu wiem, że to trudne uwierzyć w siebie ale jak dostaniesz tę wymarzoną (musisz!) to pewnie bardziej uwierzysz :) Trzymam kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *