Firefox 3

Moją ulubioną przegladarką internetową jest Firefox. Dlaczego? oj długo by pisać :) Właśnie przeczytałam w Dzienniku Internautów że szykuje się nowa odsłona czyli Firefox 3. Wygląda na to, że twórcy tej przeglądarki chcą ją jeszcze bardziej spopularyzować ponieważ organizują całą kampanię promocyjną.

Pozwolę sobie zacytować z DI:

„Mozilla chce ustanowić rekord Guinnessa w liczbie pobrań aplikacji w ciągu 24 godzin. Próba pobicia rekordu została zaplanowana na dzień premiery Firefoksa 3, nazwanego „Dniem Pobierania” (Download Day).

Dokładna data Dnia Pobierania przeglądarki Firefox 3 nie jest jeszcze znana. Nie wiadomo także czy istnieje już jakiś rekord w pobieraniu aplikacji przez 24 godziny, który zamierza ustanowić Mozilla – przynajmniej nie ma takiej kategorii na stronach internetowych Księgi Rekordów Guinnessa.

Miłośnicy Firefoksa mogą przyczynić się do powodzenia misji ustanowienia rekordu Guinnessa w Dniu Pobierania, składając deklaracje online, organizując specjalne imprezy dla przyjaciół lub umieszczając na swoich stronach internetowych przyciski promujące Dzień Pobierania.

Deklaracje można składać na stronie spreadfirefox.com. Tam również jest możliwość pozostawienia adresu e-mail, na który Mozilla wyśle powiadomienie o dokładnej dacie Dnia Pobierania. W momencie pisania tekstu deklaracje złożyło już 37390 osób, w tym 578 z Polski.”

Sprawdziłam właśnie i już mamy 6 587 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *