Emeryturka

Nie, nie, jeszcze nie myślę o emeryturze :) Czasem tylko tak się zastanawiam jak to powinno wyglądać? Czy na emeryturze siedzi się z pilotem w ręce przed telewizorem? Czy biega się po lekarzach? Czy przesypia się większość dnia i nocy? Zacznę uprawiać ogródek? Czy będę bawić wnuki? eee do tego się wcale tak bardzo nie palę ;)

To na pewno zależy od człowieka. Sama znam różnych, jedni wegetują inni natomiast tryskają energią i jak strusie pędziwiatry są wszędzie, oczywiście tyle na ile stan zdrowia pozwala. Chociaż znam tez emerytów których kondycji i ogólnego stanu zdrowia mogą pozazdrościć młodzi. Jeśli nawet to zdrówko trochę szwankuje to przecież jest taki ogrom zajęć że każdy coś dla siebie może znaleźć.

Prawdę mówiąc to podziwiam niektóre osoby, które pomimo sporych przypadłości zdrowotnych studiują na UTW, działają w różnych kołach czy klubach, coś zwiedzają… Wiedzą, że żyją. I tak się zastanawiam… Czy mi się będzie chciało?

Na pewno nie wyobrażam sobie spania w fotelu czy pieszczenia godzinami pilota (od telewizora). Za pracami ogrodowymi nie przepadam, turystyka? Hmm, jeśli już to tylko w chłodne miejsca, żadne tam tropiki na pewno nie wchodzą w grę.

Pewnie póki się da będę dalej prowadzić serwis ABC, w końcu internet jest moją pasją i nie dotyczy to tylko serwisu. Może bardziej przyłożę się do grafiki komputerowej? A może zacznę znowu malować? Kto to wie. Pewnie popiszę jeszcze bloga.

Jednak co tu się tak naprawdę zastanawiać nad tym co będzie za ileś tam lat? Lepiej już dzisiaj rozwijać coś co później będzie przynosić satysfakcję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *