Blogowanie

Oj dawno nic tu nie pisałam ale może trochę uda mi się poprawić. Zastanawiałam się czy dalej prowadzić tego bloga i prawdę mówiąc wpadłam na pomysł nowego. Już od pewnego czasu prowadzę razem z przyjaciółką bloga o akcesoriach kuchennych. Można znaleźć nas pod adresem http://kuchenne.blogspot.com/


Postanowiłam korzystać z usług Blogspota właściwe nie dlatego, ze Blox mi nie odpowiada, chciałam mieć większe rozeznanie w platformach blogowych. Gdzie lepiej mi się pisze? Mogę pisać wszędzie ale dla początkujących osób i do tego chcących bardziej uatrakcyjnić swojego bloga chyba poleciłabym jednak Bloggera. Poszczególne dodatki czy elementy układa się jak klocki, przestawia w dowolne miejsca. Nie ma właściwe konieczności znajomości htmla aby dodawać kolejne elementy i odpowiedni je rozmieszczać. Proste i jasne.


A korzystając z okazji, ze jednak postanowiłam tu cos napisać pochwalę się nowym nabytkiem yerbowym. Właściwie to nagroda jaka udało mi się wygrać w konkursie internetowym. Yerba, której nie miałam jeszcze okazji próbować oraz podstawowy zestaw czyli tykwa i bombilla.


zestaw yerba


Mała rzecz a cieszy :)

1 Response

  1. Gość: jpop, koala.ichpw.zabrze.pl napisał(a):

    Właściwie to mąż wygrał, ale jak to w małżeństwie – wszystko (?) jest wspólne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *