CreativeHobby

Ostatnio obserwując statystyki bloga zauważyłam zwiększony ruch, szczególnie w temacie ozdób świątecznych. Nawiasem mówiąc nawet po zaprzestaniu dodawania tapet na telefony komórkowe w dalszym ciągu poszukiwania trwają, więc chyba będę musiała jednak troszkę ich wrzucić? Ale nie dzisiaj bo w pierwszej kolejności chciałam polecić dobry sklep z artykułami pomocnymi w przedświątecznych robótkach. Mam na myśli sklep CreativeHobby działający w sieci już kilka dobrych lat, czyli sprawdzony. Powstał właśnie z myślą o tych, którzy poszukują sposobów i oczywiście materiałów do upiększenia własnego domu i otoczenia. Powstał również z myślą o dzieciach, które zawsze, nawet w dobie komputerów, lubią robić kolorowe ozdoby.

Co oferuje sklep? Asortyment jest bardzo szeroki od farb do różnorakiego zastosowania, poprzez artykuły do decoupage, masy modelarskie po dziurkacze i inne drobne narzędzia. Gdybym chciała tu wymienić wszystko zrobiłby się niezła lista.

Ciekawa techniką jest Window Art, czyli prosty sposób na zrobienie witraży, bardzo efektownych w okresie świąt.

W sklepie jest duży wybór elementów dekoracyjnych ze styropianu, masy akrylowej, tektury i drewna, które po ozdobieniu dowolną techniką, mogą być wyjątkową dekoracją świąteczną. Czy nie słodkie są takie bałwanki i aniołki? A jest tam tego typu artykułów znacznie więcej. Warto zajrzeć i obejrzeć ofertę.


1 Response

  1. Modelarz napisał(a):

    Super wiedzieć , że oferujecie masy modelarskie. Jako zapalony modelarz za pewne będę tych artykułów potrzebował. Nie wszystkie modele kupuje w sklepie. Sporo z nich sklejam sam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *