Mysz w Syndykacie

Otworzyłam dzisiaj swojego bloga z myślą o napisaniu notki ale przyznam, że jakoś nie bardzo wiedziałam o czym. Chyba brak natchnienia? A może głowa zajęta bardziej przygotowaniami świątecznymi? I tak sobie patrzę, patrzę… aż nagle dostrzegłam, że mam na blogu znaczek Sydykatu :) Jednym słowem blog został przyjęty do elity i jakby nie patrzeć wyróżniony. Nawet nie wiem kiedy to nastąpiło bo raczej nie zwracałam na to uwagi :) Fajnie, teraz pozostaje mi jedynie podziękować ekipie Bloxa i przede wszystkim nie zawieść czytelników.


Komentarzy na blogu raczej zbyt wielu nie ma ale pewnie bierze się to stąd, że przekazują tu głownie ciekawostki, porady i podpowiedzi, nie prowadzę zażartych dyskusji na ciekawe tematy. Dlaczego? To już bardziej osobista sprawa a poza tym chyba wolę konkrety niż zazwyczaj nic nie wnoszące dyskusje, narzekanie itd. Przez pół wieku swojego życia już się nagadałam :) Oj, nieopatrznie przyznałam się do wieku ale może właśnie powinnam być dumna, że jeszcze coś mi się chce?


A przy okazji pochwalę się jeszcze odrobinę innym małym sukcesem. Strona www.abcgospodyni.pl, która prowadzę pasjonacko zaczyna być coraz bardziej popularna czego dowodzą statystyki. Ostatni miesiąc był rekordowy, ilość odsłon dobrze przekroczyła 1 000 000 :) Unikalnych odwiedzin było oczywiście trochę mniej ale ta cyfra tak ładnie wygląda :)


Koniec chwalenia.

2 komentarze

  1. quentiin napisał(a):

    CO prawda nie znam Myszy, ale skoro już tu jestem to gratuluję :)

  2. Gość: Duśka, ps124.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl napisał(a):

    A ja zaglądam regularnie i znam Myszę i też gratuluję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *