Generator awatarów

Buszując po internecie czasem korzystamy z for dyskusyjnych, serwisów społecznościowych gdzie istnieje możliwość wstawienia swojego awatara. Nie zawsze mamy ochotę pokazywać swoje zdjęcie i w takim przypadku korzystamy z różnych obrazków mających w pewnym sensie nas reprezentować czy może inaczej, mają być graficznym znakiem charakterystycznym dla nas. Jest wiele stron internetowych gdzie znajdziemy całą masą owych awatarów ale gdyby przyszła nam ochota na przygotowania własnego, choć odrobinę do nas podobnego możemy skorzystać z sieciowych generatorów. Jednym z nich jest Portrait Illustration Maker.

generator awatarów

Klikając w górnym menu na poszczególne buttony dobieramy sobie wygląd, akcesoria i tło. Efekt naszych działań widoczny jest zawsze w lewym górnym rogu. Klikając w button „Alignment” mamy możliwość dopisania imienia w dowolnym kolorze i odpowiedniego rozmieszczenia go na awatarze.

Jeśli już uda nam się zrobić udaną kopię swojej podobizny lub wręcz przeciwnie :) nie pozostaje nic innego jak zapisać to klikając prawym klawiszem myszy na obrazku i wybierając z menu „Zapisz obrazek jako…”

2 komentarze

  1. zen.ona napisał(a):

    dobry wieczór:)
    czy wiesz może jak odzyskać wpisy, które zniknęły z bloga?
    ppzdrawiam:)

  2. deni58 napisał(a):

    Same zniknęły?? Może najlepiej napisać do ekipy Bloxa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *