Konkurs??

Swego czasu zachęcałam na swoim blogu do odwiedzenia witryny Plus50.pl. Sama od czasu do czasu tam zaglądałam, można było przeczytać ciekawe artykuły związane z moją grupą wiekową. Zainteresował mnie również jeden z organizowanych konkursów, a mianowicie „Otwieramy szuflady”. Pomyślałam sobie, przecież też czasem zdarza mi się coś napisać. Co prawda nie ma się czym chwalić ale z drugiej strony dlaczego nie spróbować?

Wybrałam kilka wierszy i postanowiłam wysłać. Niedługo dostałam wiadomość informującą o niedostarczeniu maila. Hmm. może adres był zły? Zajrzałam na stronę z danymi kontaktowymi i znalazłam jeszcze inny adres poczty elektronicznej. Kolejny raz wysłałam wiersze i kolejny raz dostałam widomość o niedostarczeniu. Momentalnie zniechęciło mnie to do dalszych poczynań, żeby nie powiedzieć do kolejnych wejść na wymienioną stronę ale postanowiłam, dla dobra innych użytkowników, chcących również wziąć udział w konkursie, napisać komentarz. Już na drugi dzień otrzymałam maila od redakcji z przeprosinami, został mi podany kolejny adres mailowy.

Zrobiłam trzecie podejście. Wkrótce przyszło powiadomienie. O czym? Chyba każdy się już domyśla.

Co mam o tym sądzić? Niepoważne podejście do użytkowników? Czy może cały ten konkurs jest jakąś fikcją? Nie chcę wyciągać niepochlebnych dla serwisu wniosków ale w ten sposób tracą jednego z użytkowników i podejrzewam że może być takich więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *