Nowy serwis społecznościowy

W marcu wystartował nowy serwis dla miłośników wycieczek rowerowych WyjdzNaRower.pl. Pomysł ciekawy bo turystyka rowerowa jest modna a przede wszystkim zdrowa, zwłaszcza w czasach komputerowych, kiedy nie zawsze chce się oderwać od klawiatury.

Celem serwisu jest zgromadzenie w jednym miejscu miłośników wycieczek rowerowych, prezentowanie atrakcyjnych tras rowerowych, opisywanych przez użytkowników, organizowanie wyjazdów grupowych. Wszystkie prezentowane trasy są dokładnie opisywane, pokazane na mapach i mają podany stopień trudności.  W tym przypadku oceny bywają co prawda subiektywne bo trasa mająca 65 km, z „ciężkim podjazdem” w opisie dla mnie na pewno nie byłaby łatwa :) jednak długość trasy i opis pozwalają nam zweryfikować poziom jej trudności.
Dodatkową atrakcją na starcie serwisu jest zapewne zorganizowany konkurs, w którym nagrodą jest. oczywiście rower. Spośród pięciu najaktywniejszych użytkowników  wylosowany zostanie jeden szczęśliwiec. Aktywność mierzona jest liczbą przyznawanych punktów za komentarze, opisy tras rowerowych i organizowanie wycieczek.

Podoba mi się pomysł i myślę, że nie tylko młodzi ludzie będą z niego korzystać. Oby tylko użytkownicy nie stracili zapału do jego rozbudowywania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *