Śpiewać każdy może

Jerzy Stuhr - Śpiewać Każdy Może

Właściwe ta piosenka mówi wszystko, każdy śpiewać może i pewnie dlatego jakiś czas temu został stworzony serwis internetowy jakelvis.pl, czyli darmowe karaoke on-line. Rzuciło Ci się coś na uszy? Zaśpiewaj!
Serwis wykonany ładnie, czytelnie, ma dopracowaną szatę graficzną choć jak dla mnie trochę za ciemną. No cóż, już nie te oczy :)
Podczas nagrania korzystamy z kamery internetowej czyli na dobrą sprawę możemy poczuć się prawie jak na estradzie i to z dość dużą publicznością. Pisze możemy tak jakbym sama chciała przedstawiać swoje nagranie. O nie, tym razem przykładu nie będzie a kot niestety nie potrafi śpiewać :)

karaokeWybór utworów jest duży i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Widziałam, że jest sporo utworów nieco starszych ale może to dlatego, że zazwyczaj były wyjątkowo „śpiewalne”. Korzystanie z serwisu jest bardzo proste, po wybraniu piosenki na ekranie widoczny jest tekst, w tle płynie podkład muzyczny. Po nagraniu można go odsłuchać i zakwalifikować bądź nie do upublicznienia. Potem możemy powiadomić o naszym nagraniu znajomych, najlepiej dać linka jako opis w GG. ;)

Przesłuchałam kilka przykładowych nagrań i muszę przyznać że są duże różnice ale w końcu śpiewać każdy może. Kto wie, może dzięki serwisowi odkryty zostanie jakiś talent?

Moim zdaniem ciekawy, rozrywkowy serwis, na pewno lepszy niż gry komputerowe :)

1 Response

  1. emka1216 napisał(a):

    Muszę spróbować. Wprawdzie, jak to Moje Szczęście określiło, murmurando nawet na życie bym nie zarobiła, ale w końcu w każdym drzemie artysta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *