Babskie forum

Tak się zastanawiam czy jednak nie odczuwam jakiejś potrzeby bycia na forum :) a nawet prowadzenia go? Fakt, że poprzednio bywały problemy różnej „maści”. A to techniczne bo na serwerze robiło się stanowczo za ciasno, to znowu natury czysto ludzkiej. Tak, te ostatnie miały dość duży wpływ na moją decyzję choć nie był to jedyny powód. Socjum na którym działało forum niestety miewało zbyt częste awarie jak na potrzeby takich gaduł ;) Swoją drogą ciekawa byłam czy dalej użytkownicy tak często oglądają komunikat o braku połączenia z bazą? Zajrzałam tam dzisiaj i już przy pierwszej próbie przeładowania strony zobaczyłam. oczywiście brak połączenia z bazą. W końcu udało się coś zobaczyć, choć krótko to trwało bo jak to zwykle zostałam bardzo szybko wylogowana. Koszmar!  Jedyną zmianę jaką zauważyłam to dodatkowe reklamy. Stanowczo odradzam zakładanie społeczności na socjum.pl. Pomyśleć, że jakiś czas temu chwaliłam. Podobno pojawił się w ekipie Socjum nowy człowiek? Może to coś zmieni? :)

Wiem, że nasze „foremki” bardzo drażniły te wpadki socjumowe i brakowało im miejsca na kontynuowanie pogaduszek. Poza tym sama forma forum, wszystkie użytkowniczki prawie jednogłośnie  wolały poprzednią czyli poczciwe phpBB.
Hmm. na dobrą sprawę założyć forum to nic trudnego i czasu dużo nie zajmuje. Największym problemem może być jedynie wybór miejsca o czym przekonałam się stawiając właśnie na Socjum.

I tak małymi kroczkami, przeglądając sieć w końcu zapadła decyzja założenia forum od nowa, tym razem na fora.pl. Czy to dobry wybór? Okaże się z czasem, choć biorąc pod uwage fakt, że działa to na serwerach GG to może się utrzyma? W końcu jest to firma dość popularna a czy bezawaryjna?

Nowe forum ma formę bardzo kameralną, coś w rodzaju wirtualnej kafejki dla niewielkiego babskiego grona i na pewno nie będę usilnie starać się o tłumy na nim, przecież nie chodzi o ilość :) Forum jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, chcących pogadać w babskim gronie. Gdyby któraś z czytelniczek mojego bloga miała ochotę na kawę w naszym towarzystwie to podaję adres http://www.kafejka.fora.pl
Być może niektóre z „foremek” naszego pierwszego forum też tu zaglądają? Zapraszam :)

6 komentarzy

 1. Gość: Jakub, nat-dom.aster.pl napisał(a):

  Hej,

  fajne forum, ale wygladalo by jeszcze lepiej gdybys zrobila je na mixxt :) – kreatorze spolecznosci.

  Zapraszam do testow: http://www.mixxt.pl i do udzialu w konkursie na Spolecznosc Roku http://www.spolecznoscroku.pl

  W razie pytan prosze smialo o kontakt jakub@mixxt.net

  Pozdrawiam,
  Jakub, mixxt.pl

 2. Dziękuję za informację, już wcześniej o tym słyszałam. Raczej nie skorzystam, sparzyłam się raz i chyba mi wystarczy :) Życzę powodzenia w tym wirtualnym świecie już dość mocno przepełnionym społecznościami :)

 3. Gość: Dodwig, 81.15.171.6* napisał(a):

  Witam.
  Od dwóch dni próbuję zarejestrować sią na forum kafejka i za każdym razem mam odpowiedź, że wprowadzam zły kod, pomimo tego, że wpisuję dokładnie znaczek po znaczku, tak jak są te duże bardziej wyraźne znaki.
  Co ja robię źle?

 4. Gość: Regina, chello089078115251.chello.pl napisał(a):

  Chcę się zarejestrować i mimo dokładnego wpisywania kodu ciągle otrzymuję informację, że kod nieprawidłowy. Co mam robić?

 5. To prawda, że kody na tych forach są wyjątkowo …. nie napiszę jakie. Sama zakładając konto musiałam ten nieszczęsny kod wpisywać kilka razy. Regino w tej sytuacji chyba najlepiej będzie jak skontaktujemy się przez GG, odezwę się do Ciebie zaraz. Mam nadzieję że dobrze Ciebie kojarzę? :)

 6. zloty.strzal napisał(a):

  Z tych for utworzonych na socjum.pl korzystałam tylko z Ate, ale też się już stamtąd zwinęli.

  Moim zdaniem dosyć siermiężne są te fora i jest mała możliwość zmiany wyglądu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *