Błąd serwera (#101)

Jestem oburzona takim traktowaniem użytkowników przez Wirtualną Polskę. Od wczoraj nie można korzystać z poczty elektronicznej. Ja rozumiem, że zawsze może trafić się awaria ale dlaczego od wczoraj nikt z tym nic nie zrobił?? Czy WP pracuje tylko od poniedziałku do piątku?? Oczywiście awarię natychmiast zgłosiłam na stronie Zgłoś awarię tylko czy w ogóle ktoś to czyta? Szukałam też jakiegokolwiek komunikatu na stronie WP ale niczego takiego nie znalazłam. Jednym słowem WP ma swoich użytkowników… wiadomo gdzie. Prędzej można dowiedzieć się o problemie z innych stron niż z samej WP, tam tylko pokazuje się napis błąd serwera (#101)

Znowu potwierdza się, że darmowe nie znaczy bezawaryjne, tylko dlaczego tak traktuje się internautów?

4 komentarze

  1. Gość: amarcord, 212.87.25.* napisał(a):

    Szanowni Państwo, to co wyprawia Wirtualna Polska ze swoimi klientami poczty to jeden wielki skandal!!! Trzy dni bez poczty z powodu błędu #101… I nic… Żadnego komunikatu, żadnego wyjaśnienia. Myślę, ze warto to opisać w Gazecie… Pozdrawiam Ewa

  2. one.jack napisał(a):

    Radziłbym jednak przejść na Gmail (pocztę Google). Co prawda kilka dni temu też mieli kłopoty, ale trwało to około godziny. Po prostu – jeżeli Google ma awarię, pół świata podnosi szum, a potem wypominają przez kilka miesięcy, więc trzeba stawać na głowie i awarię usuwać.

  3. Na szczęście mam też konto na Gmailu :) ale jednak są osoby które znają mój adres tylko na WP. Po takiej wpadce nie pozostaje nic innego jak poinformować ich, że już z niego nie korzystam :)

  4. Gość: jam88, qf146.internetdsl.tpnet.pl napisał(a):

    uprzejmie prosze o dzialanie blad 101 calkowicie odcial mnie od poczty mailowej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *