Planero.pl – zaplanujesz czas wolny

Pomaga w organizacji wolnego czasu, pozwala znaleźć aktualne informacje o wydarzeniach kulturalnych, sportowych, koncertach, miejscach oraz innych możliwościach spędzania czasu. Pomaga zaplanować i organizować czas wolny w zależności od tego, jak chcemy odpocząć, jakie miejsca i wydarzenia nas interesują, w jakim mieście chcemy się zabawić – to tylko niektóre z zalet nowego serwisu Planero.pl.

Żyjemy szybciej, bardziej intensywniej. Spieszymy się do pracy, szkoły, biegniemy do autobusu, rzadko możemy sobie pozwolić na spacer, odpoczynek. Coraz częściej jesteśmy uzależnieni od informacji, do których chcemy łatwo i szybko dotrzeć, chcemy „być zawsze na czasie”. Współczesny człowiek nie lubi marnować czasu na przeglądanie ofert, serfowanie po kilkudziesięciu stronach www w Internecie, czy przeglądanie gazet w poszukiwaniu informacji o tym, co się dzieje w jego mieście, gdzie może spędzić weekend czy co zrobi w sobotni wieczór z  przyjaciółmi. Teraz jest to możliwe w jednym miejsce – w Planero.pl. Eniro Polska zbadała, czy są osoby, które nie lubią przeczesywać kilkudziesięciu ofert, szukając konkretnej, dostosowanej do ich potrzeb, czy Internauci zwracają uwagę na źródło pochodzenia informacji pomagające w planowaniu czasu wolnego?, czy mają sprecyzowane plany? i czy planując czas wolny szukają informacji w Internecie? Okazało się, że większość badanych odpowiedziała na w/w pytania twierdząco, co pozwoliło określić grupę docelową serwisu oraz jej potrzeby.

Planero.pl to pierwszy w polskim Internecie serwis, który pomaga w kompleksowej organizacji wolnego czasu. Użytkownik może skorzystać z trzech dowolnych metod planowania. Pierwsza z nich to tzw. scenariusze wyszukiwania. W serwisie jest ich kilkanaście, wszystkie opisane w dosłowny, czasami dowcipny, sposób.
Druga metoda to korzystanie bezpośrednio z informacji widocznych na głównej stronie serwisu.
Trzecia opcja to wyszukiwarka, która umożliwia znalezienie a następnie zaplanowanie konkretnego wydarzenia, które nas interesuje.

Planero.pl to serwis o nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądzie. Tło strony głównej zmienia się w zależności od miasta, w którym szukamy informacji, wtedy w tle pojawi się panorama konkretnego miejsca. W zależności od pory dnia lub nocy inna jest również kolorystyka strony. Każdy, kto odwiedzi Planero.pl w godzinach 7.00 – 19.00 zobaczy go w wersji dzień. Od 19.00 do 7.00 rano serwis funkcjonuje w wersji nocnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *