Kup pan… książkę

Ostatnio nadrabiam trochę książkowe zaległości, znaczy czytam :) Nie, nie, nie mam zamiaru zmieniać tematyki bloga, chcę jedynie napisać parę słów o ich kupowaniu. Wiadomo, że w internecie wiele artykułów można kupić taniej niż w tradycyjnym sklepie, nawet doliczając koszty przesyłki. W przypadku książek mamy w necie ogromny wybór, zarówno tych używanych jak i nowych. Który sklep wybrać? Może warto skorzystać z porównywarki cen? Zobaczmy na przykładzie książki, której właśnie szukałam, różnicę w cenach. Okazuje się, że czasem można za nią kupić jeszcze drugą.

dom nad rozlewiskiem

Do wyboru jest aż 128 sklepów! Więcej szczegółów na stronie Nokaut – „Dom nad rozlewiskiem”

W internecie działa kilka porównywarek cen a zatem, którą wybrać? Jedną z najpopularniejszych jest Ceneo, jednak po przejrzeniu zasobów w innych serwisach tego typu, najbardziej polecam Nokaut.

Same liczby niech powiedzą za siebie:
– ilość książek w Ceneo – 254 849
– ilość książek w Nokaut – 1 327 184
(dane z dnia 16.06.2009)

Jest różnica, prawda?

Znaleźliśmy już sklep z książką o najniższej cenie i kupujemy? Może nie tak szybko, zajrzyjmy najpierw do sklepu i sprawdźmy wcześniej jakie są warunki: koszty dostawy, terminy, warunki dostawy bezpłatnej, sposoby płatności i sprawdźmy również czy podane są dokładne dane sklepu.

1 Response

  1. faceokey napisał(a):

    I tak najlepsze są centra taniej książki, w których można dostać książki z 50 % rabatem. Pozdrawiam:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *