RSS dla blogerów – poradnik

Często zastanawia mnie dlaczego spora cześć czytelników blogów nie korzysta z czytników kanałów RSS? Przecież to tak bardzo ułatwia bycie na bieżąco, nie mówiąc już o oszczędności czasu. To samo dotyczy wielu blogerów, którzy co prawda bardzo często już z automatu mają link do kanału RSS, ale kompletnie nie mają pojęcia po co to jest.

Może owe kanały są nie niektórych platformach blogowych za mało wyeksponowane, kogo zaciekawią te trzy małe literki „RSS”, zwłaszcza jak nie wie co oznaczają?

O wstawianiu innych kanałów RSS na swoim blogu pisałam w notce Kanał RSS na blogu a dzisiaj chciałam zaproponować darmowego ebooka, który wyjaśnia jak kanały RSS mogą bardziej spopularyzować naszego bloga – RSS dla blogerów. Poza informacjami, jak najlepiej korzystać z kanałów, znajdziemy tam również garść porad co do samego pisania bloga. Naprawdę warto zainteresować się możliwościami jakie dają kanały RSS, nie tylko do promocji własnych stron ale również dla własnej wygody, polegającej na oszczędzaniu czasu i szybkiego wyławiania treści, które nas interesują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *