Zostań Pomagaczem

Od niedawna w sieci działa serwis SiePomaga, który ma na celu niesienie pomocy potrzebującym poprzez zebranie w jednym miejscu Organizacji Pożytku Publicznego oraz ludzi, chcących nieść pomoc innym. Wszystkie organizację zgłaszające się do serwisu są sprawdzane, przez co możemy mieć pewność, że nasze datki rzeczywiście przekazywane są na szczytne cele.

Poza fundacjami i stowarzyszeniami my również możemy zarejestrować się w serwisie, wspierać potrzebujących drobną darowizną, jak i poprzez oddanie głosu na konkretną akcję czy organizację.

Jak działa platforma pomagania?

1. Organizacja pozarządowa rejestruje się w SiePomaga.

2. Zespół SiePomaga identyfikuje organizację oraz sprawdza historię jej działalności, a następnie decyduje czy wpuścić organizację na serwis.

3. Organizacja tworzy swój profil na SiePomaga oraz samodzielnie podłącza swój system płatności internetowych.

4. Możecie już wspierać na różne sposoby cele, które organizacje ogłaszają, bądź wspierać działalność statutową organizacji.”

Serwis nie pobiera żadnych opłat, miejmy nadzieję, że sponsorów nie zabraknie.

Podoba mi się pomysł stworzenia jednego miejsca w sieci, gdzie można w bardzo prosty sposób wesprzeć potrzebujących.

Nie każdego stać na wielkie darowizny ale pamiętajmy, że ważna jest każda złotówka. Dzięki jednej złotówce możemy wywołać jeden malutki uśmiech na twarzy chorego dziecka, warto. Każdy z nas może zostać Pomagaczem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *