Gotujmy

Wcześniej pisałam o kulinarnych blogach, które dalej polecam, ale dzisiaj chciałam jednak wspomnieć o serwisie kulinarnym Gotujmy.pl.

Serwis podoba mi się nie tylko ze względu na przyjemny dla oka interfejs, intuicyjną nawigację ale i na jego zawartość. W lipcu baza przepisów kulinarnych przekroczyła 15 tys., jest w czym wybierać.

W serwisie stworzyła się spora społeczność Kuchcików, Kucharzy, Mistrzów kuchni, Ekspertów. tak, takie między innymi, rangi otrzymują użytkownicy za swoją aktywność. No ale nie o społecznej części serwisu chciałam pisać a o jego zawartości, przydatnej każdemu, kto czasem gotuje.

gotujmyW serwisie można znaleźć przepisy na zupy, dania główne, desery, ciasta. i długo by tak można wyliczać. Są również oryginalne przepisy kuchni różnych stron świata, przepisy sprzed lat i wiele innych ciekawych inspiracji.

Proszę spojrzeć jak prezentuje się katalog potraw z całego świata:

gotujmy_kuchnie_swiataBardzo rozbudowany, na prawdę jest w czym wybierać a co więcej przygotować i zaskoczyć gości lub domowników.

Ponadto w serwisie można podyskutować o potrawach nie tylko w komentarzach ale i na forum dyskusyjnym czy czacie. Korzystając z Gotujmy.pl możemy przenieść się w czasie przygotowując babcine konfitury, możemy też poczuć się prawie jak w Grecji, Meksyku czy Chinach , przyrządzając odpowiednie dania.

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć miłego, pachnącego wszelkimi aromatami gotowania i smacznego :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *