Zmiany w iGoogle

Siadam rano przy komputerze z kawą, loguję się na konto Google, wchodząc od razu na spersonalizowaną stronę iGoogle i zastanawiam się gdzie podziały się zakładki, będące zazwyczaj na górze?

Rzut oka na całą stronę, są ale z boku. Chyba zbyt mocno przyzwyczaiłam się do poprzedniego układu, który był zbliżony na przykład do układu Firefoxa czy komunikatora ale chyba nie będzie problemu z przestawieniem się? :)

Nowy pasek nawigacji zawiera wszystkie karty tematyczne, wraz z listą gadżetów znajdujących się na niej. W przypadku wielu kart, zawartość każdej z nich można zwijać i rozwijać jednym kliknięciem.

Zauważyłam również na bocznym pasku nawigacji czat, jest to na pewno wygodne, oczywiście pod warunkiem korzystania z niego. Hmm, może zacznę? Obawiam się tylko, że zbyt mało znam osób, które korzystają z czata Google, preferując bardziej GG lub Skype.

Kolejną dość ciekawa funkcja to otwieranie gadżetów w widoku pełnoekranowym. Wygodne, nie trzeba przechodzić na nowej strony, wszystko dzieje się na iGoogle. Klikając na odpowiednia ikonę, gadżet powraca na swoje miejsce, czyli wracamy do strony iGoogle.

Dokładny opis, wraz z prezentacją na stronie iGoogle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *