Nordic Walking – pierwszy wpis

Moje działania w sieci były od pewnego czasu dość intensywne, prawdę mówiąc zbyt intensywne. Zaczynało brakować mi ruchu i w końcu znalazłam rozwiązanie na zmianę tego stanu. Oczywiście nie oznacza to, że mam zamiar sprzedać komputer na Allegro :) nic z tych rzeczy. Nie mam zamiaru rezygnować z tego co sprawia mi przyjemność i przecież kiedyś trzeba też odpoczywać. W dalszym ciągu mój poprzedni blog Filiżnka herbaty… od czasu do czasu aktualizowany, choć już nie tak często jak kiedyś. Teraz nowe wpisy będą się pojawiać jednie wtedy, kiedy trafię cos ciekawego w sieci.
Drugi blog, Kotka Luna, na pewno też będzie aktualizowany na bieżąco.

A co będzie tu, po co zaczynam tworzyć nowego bloga?
Tak jak wspomniałam, znalazłam sposób na poprawę kondycji, przynajmniej taką mam nadzieję. Jest to stosunkowo młody sport – Nordic Walking.
Przygodę z Nordic Walking zaczęłam niedawno i wiele na ten temat jeszcze nie wiem. Jedno wiem na pewno, podoba mi się ten sport, który dla mnie jest raczej rekreacją.
Mam nadzieję, że z czasem nabiorę więcej doświadczenia i będę mogła pisać tu więcej na ten temat. Póki co, głownie w celu większej automotywacji, poopowiadam o swoich spacerach z kijkami, podzielę się własnymi doświadczeniami a przy okazji może podrzucę zainteresowanym ciekawe materiały? Oczywiście nie zbraknie tu tez zdjęć :) Na dobry początek drogi, którymi już chodziłam.

Nordic Walking

Nordic Walking

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *