Trzecie urodziny bloga

21 sierpnia 2006 roku pokazał się na tym blogu pierwszy wpis. To już trzy lata.

Początkowo był to blog po części osobisty ale szybko przekonałam się, że nie zawsze uzewnętrznianie swoich przemyśleń jest dobre, zwłaszcza tych bardziej osobistych. Poza tym trzeba coś zachować dla siebie :)

Pozostały informacje o ciekawostkach z sieci, herbatach i od czasu do czasu pokazywały się tapety na telefony komórkowe. Z czasem informacje herbaciane również zaniknęły, gdyż powstał serwis Czar Herbaty, gdzie zaczęły trafiać wszelkie informacje w tym temacie.

Dodawanie nowych tapet również nie miało większego sensu, w sieci jest ogrom serwisów udostępniających tego typu dodatki.

Pozostały ciekawostki z sieci, gadżety na blogi, strony i tego zaczęłam się trzymać w tematyce swojego bloga.

Mam nadzieję, że swoimi wpisami mogłam pomóc przynajmniej małej garstce internautów, zaczynającym swoje przygody z internetem czy pisaniem bloga. Wiem jak trudno czasem przełamać pierwsze opory, sama to przerabiałam. Dlatego jeśli tylko miałam wolną chwilę i coś ciekawego do przekazania, starłam się to robić, dzielić się swoją wiedzą z innymi.

Fakt, że odbywało się to często dłuższym siedzeniem przy komputerze, ale jeśli się coś lubi dlaczego tego nie robić?

„Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia.” – Herodot

A że to życie coraz szybciej ucieka (jakieś dziwne uczucie, pojawiające się w pewnym wieku) to trzeba brać z niego ile się da i na ile jest to możliwe. O tak, to ostatnie jest dość istotne, nie zawsze wszystko się da, czasem trzeba zadowolić się namiastką. Nie znaczy to jednak, że należy spocząć wygodnie z założonymi rękoma i czekać na… no właśnie, na co?

Trzecia rocznica zbiegła się akurat z moją nową pasją, jaką jest Nordic Walking i co za tym idzie nowym blogiem, poświęconym tej bardzo ciekawej formie ruchu.

Nowe zainteresowanie od razu stało się widoczne i na tym blogu, nie jest już tak często aktualizowany.

Doszłam do wniosku że zaczynam „rdzewieć” i coś trzeba było zrobić. Sporo ostatnio pisze się o Nordic Walking, po zaznajomieniu się dokładniej z tematem doszłam do wniosku, że to jest coś, co może mi się spodobać. I chyba tak się stało. Na moim nowym blogu znajduje się więcej informacji o Nordic Walking. Zapraszam.

Wracając jednak do trzeciej rocznicy bloga, chciałam podziękować czytelnikom, tym stale zaglądającym i tym przypadkowym, za to, że za ostro nie krytykowali a nawet czasem, poprzez małą pochwałę, bardziej mobilizowali mnie do pracy :)

Obawiam się, że Nordic Walking wygra z tym blogiem. Nowe wpisy mogą pojawiać się teraz sporadycznie ale chyba będzie to jednak z korzyścią dla mnie, więc liczę na wyrozumiałość :)

7 komentarzy

 1. ela.d napisał(a):

  Gratuluję serdecznie trzeciej rocznicy! Zaglądam regularnie i gromadzę informacje, bo jakiś blog za mną chodzi… A teraz zaglądam na Nordic Walking – po cichu mam nadzieję, że może ja za tym zacznę chodzić, bo też kości mam „zasiedziane” od pracy przy komputerze – no i od wieku, co tu dużo kryć… Więc kiedy dojrzeję (i nie spadnę ;-) może nasze trrasy sie skrzyżują?
  Pięknych spacerów życzę – a sobie wpisów tutaj od czasu do czasu!

 2. deni58 napisał(a):

  Dziękuję :) i zapraszam, nie tyle na bloga co… po kijki :) Na prawdę świetna sprawa.

 3. cedroo napisał(a):

  To ja też się dołączę do życzeń.
  Mój blog w maju miał 3 rocznicę, ale nie pisałem notki okazjonalnej, chyba jednak zrobię coś takiego przy czwartej

  i jeszcze…
  Pomyślałem, że podrzucę pomysł na wpis. Znalazłem coś takiego ostatnio na necie, co mozna wrzucić na bloga. efektownie wyglądająca galeria obrazów z yahoowskiego flikra w 3D
  Efekt mozna zobaczyć przy mojej notce o tej:

  horrorstory.blox.pl/2009/08/Wywolany-poproszony-przez-Bizzare-zdecydowalem.html#ListaKomentarzy

  a sposób zmontowania na stronie tej:

  http://www.roytanck.com/get-my-flickr-widget/

  Pozdrawiam

 4. Gość: Tubylec, 94.254.177.20* napisał(a):

  Odkryłem niedawno ten blog a tu koniec ?! Smutno mi :0(
  tubywam.blogspot.com

 5. Gość: dusia, dkt88.neoplus.adsl.tpnet.pl napisał(a):

  Ja bardzo dużo się nauczyłam czytając twojego bloga , pisałaś jasno i zrozumiale w przeciwieństwie do innych, dostępnie dla osób w pewnym wieku i za to Ci bardzo dziękuję .
  na pewno nie raz wrócę do poprzednich wpisów szukając czegoś ciekawego. Gratuluję zacięcia , odwagi i dziękuję za czas jaki poświeciłaś na wyszukiwanie tych wszystkich ciekawostek.

 6. deni58 napisał(a):

  Dziękuję za uznanie :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *