Fmix – witryna na Twoje zdjęcia

W dobie prostych w obsłudze aparatów cyfrowych chyba wszyscy lubimy robić zdjęcia? Zastanawiamy się często gdzie je umieścić w internecie aby móc je pokazać znajomym, rodzinie czy też poddać surowej ocenie internautów. Jest wiele serwisów polskich i zagranicznych, gdzie zupełnie bezpłatnie możemy założyć swój wirtualny album. Z naszych witryn, dość dużą popularnością cieszył się Fotosik ale od czasu kiedy wprowadzono opłaty za bardziej intensywne korzystanie, wielu użytkowników prawdopodobnie zaczęło rozglądać się za innym miejscem.

Dzisiaj chciałam wspomnieć o witrynie Fmix.pl, uruchomionej już jakiś czas temu przez portal o2.pl.

Aby zapoznać się dokładniej z funkcjonalnością serwisu założyłam w nim konto. Proces okazał się bardzo prosty i szybki co na pewno jest dużym plusem. Podczas rejestracji nie jest konieczne podawanie bardzo dokładnych danych łącznie z numerem telefonu i adresem zamieszkania, to drugi plus.

fmix_2Co daje nam Fmix?

Możliwość dodawania dowolnej ilości zdjęć, bez znaczących ograniczeń co do wielkości pliku. Maksymalna waga to 100MB, czyli spokojnie możemy wgrywać całkiem spore fotki. Zdjęcia możemy przesyłać wprost do utworzonego albumu lub niezależnie a dopiero później segregować je według własnego uznania.

Każdemu zdjęciu możemy dodać tytuł, opis, tagi oraz zaznaczyć na mapie lokalizację (technologia Google Maps).

3 komentarze

 1. cyferki napisał(a):

  Ja trochę nie na temat, ale chyba jesteś osobą kompetentną i możesz mi pomóc.
  Wiem, że są osoby, które mogą jakoś sprawdzić z jakich fraz wpisywanych w wyszukiwarkach udzie trafiają na ich blogi. Jak to się robi? Podpowiesz?

 2. deni58 napisał(a):

  Najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie dobrych statystyk bloga. Polecam http://www.google.com/intl/pl_ALL/analytics/ Znajda się tam nie tylko słowa kluczowe ale znacznie więcej, warto wiedzieć więcej :) Daje to rozeznanie nie tylko z jakich słów wchodzą czytelnicy przez wyszukiwarki ale i na przykład jakie tematy cieszą się największym powodzeniem itd.

 3. cyferki napisał(a):

  Dzięki za odpowiedź:) Zaraz się rozejrzę co i jak:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *