Mistrzostwa w Gdańsku

nordic4Można tylko pozazdrościć gdańszczanom tak wielu imprez związanych z Nordic Walking, Marsz Po Zdrowie, Światowy Dzień Chodzenia a teraz III Mistrzostwa Świata Małego i Dużego Trójmiasta w Nordic Walking.

To właśnie dzisiaj miłośnicy Nordic Walking mogą, właściwe mogli, startować w marszu z kijami na trzech dystansach: 6, 12 i 18 km. Ja, jeśli w ogóle bym się odważyła, brałabym pod uwagę jedynie te skromne 6km. Zapewne do mety bym doszła, jedynie czas mógłby się mocno różnić z tym najlepszym. ;) W takich zawodach nie jest jednak najważniejsze zwycięstwo a samo uczestnictwo i dojście do mety.

Zwycięzcy mistrzostw zostaną udekorowani medalami, pucharami a to co najbardziej mi sie spodobało w regulaminie, to fakt wręczenia specjalnych pucharów najliczniejszej rodzinie biorącej udział w mistrzostwach i najstarszemu uczestnikowi. O, na ten ostatni to już niedługo pewnie będę mogła się załapać? :)))

2 komentarze

  1. mk130363 napisał(a):

    Trzeba przyznać, że faktycznie w Gdańsku dużo się dzieje, ale skoro tu jest siedziba PFNW to nic dziwnego. A co do poziomu wysportowania starszych wiekiem nordic walkerów (rek), to naprawdę można się nieraz bardzo pozytywnie zdziwić, … a raczej zmartwić, że samemu nie można tak szybko chodzić.

  2. deni58 napisał(a):

    Z tego mogę wysnuć wniosek, że jak będę wytrwale chodzić to będąc już taką prawdziwa seniorką mam szansę też zaskoczyć? :) Oby, sobie i wszystkim miłośnikom NW właśnie tego życzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *