Bieg Niepodległości

W najbliższym Biegu Niepodległości organizowanym w Warszawie wezmą udział również miłośnicy Nordic Walking.W sumie w całym biegu weźmie udział 7000 uczestników. Jak możemy przeczytać na stronie AkitvPro:

„XXI Bieg Niepodległości rozgrywany jest na 10-kilometrowej trasie. Start i meta usytuowane są w Alejach Niepodległości (na wysokości Urzędu Patentowego). Uczestnicy marszu Nordic Walking będą mieli do pokonania krótszy dystans – ok. 4 km. Rozpoczną zmagania o godzinie 12:15 na ulicy Marszałkowskiej (przed ogrodem Saskim).
Organizator marszu Nordic Walking – fundacja Aktywni – zapewnia możliwość wypożyczenia kijów dla 40 osób (decyduje kolejność zgłoszeń). Uczestnicy marszu otrzymują taki sam pakiet startowy jak wszyscy biegacze. Ponadto wśród uczestników marszu Nordic Walking fundacja Aktywni rozlosuje trzy nagrody specjalne.

Z uwagi na to, że start marszu Nordic Walking odległy jest od startu pozostałych zawodników o ponad 4 km organizatorzy proszą wszystkie osoby, które mają zamiar odebrać pakiety 11 listopada lub skorzystać z szatni o uwzględnienie czasu dotarcia z biura zawodów do miejsca startu marszu Nordic Walking. Istnieje możliwość odebrania pakietów bezpośrednio na starcie marszu Nordic Walking, po zgłoszeniu e-mailowym (z podaniem rozmiaru koszulki) na adres: szkolenia@aktywni.info.”

Więcej informacji na stronie wiadomosci.aktivpro.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *