Pogoda dla kijkarzy

Pogoda w ostatnich dniach jest suuuuperowa, bardzo zachęcająca do Nordic Walking. Gdyby tak jeszcze w takich dniach ktoś odgórnie dodał ze dwie godziny do doby, byłoby jeszcze bardziej superowo. :)
Mam taką przyjemną trasę blisko domu choć czasem wydaje się być trochę za krótka. Dzisiaj poszukałam gdzie i jak najlepiej ją trochę przedłużyć i nawet się to udało. Znalazłam ładną drogę między działkami, co prawda asfalt ale w mojej najbliższej okolicy trudno o miękkie podłoże. Spacery po terenach bardziej zalesionych wiążą się już z dojazdem, co przy braku własnego transportu, zajmuje jednak sporo czasu.
No ale wracając do dzisiejszego spaceru, ustaliłam sobie sześciokilometrową pętlę i chyba będzie ona bardzo dobrym miejscem na krótsze marsze w tygodniu. Tak wygląda droga między działkami:

nordic walking
Na potwierdzenie wspaniałej pogody w dniu dzisiejszym, króciutki film zrobiony. oczywiście nad stawem.

4 komentarze

 1. kahlan84 napisał(a):

  Witam, cieszę się, że trafiłam na Twój blog :) Od kilku tygodni maszeruję z siostrą dwa razy w tygodniu, fantastyczna sprawa i ta prędkość, którą można nabrać… Mamy zamiar chodzić okrągły rok, może 2x/tyg to mało, ale ważne, że systematycznie :) Na razie mamy dwie trasy po parku – ok. 70 min i dalsza ok. 90. Pozdrawiam

 2. deni58 napisał(a):

  Nie wiem czy dwa razy w tygodniu to tak mało? :) Ile jest osób, które nie ruszają na spacery nawet raz na miesiąc? Najważniejsze, że macie zapał i nie sądzę aby tak łatwo przeszedł bo to faktycznie jest to uzależniające. Życzę udanych marszów!

 3. kahlan84 napisał(a):

  Fakt uzależnia, może nawet nie samo chodzenie, co ta energia po i rozmowy podczas marszu :) Zdecydowałyśmy się na 2x/tyg bo to się wydaje realne, wolimy mniej, ale systematycznie, ale mamy nadzieję, że może do 3x dojdziemy. Częściej się nie da, bo nam terminy nie odpowiadają. Pozdrawiam

 4. deni58 napisał(a):

  Jeśli utrzymacie się przy 2x to i tak będzie dobrze, wiadomo jacy wszyscy jesteśmy zabiegani i jak trudno czasem jest się zgrać. A co do tej energii po :) całkowicie zgadzam się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *