Gmail dla pań domu?

Rozbawił mnie nieco początek filmu reklamującego pocztę Gmail :) Ech marzenie ściętej głowy. taka pralka! Skoro jest już dostępna prasująca, może za jakiś czas doczekamy się automatu, który nie tylko pierze ale i wyjmuje, wiesza, chowa pranie do szafy?

Zabawna reklama :)

Sama korzystam z usług Google i jestem zadowolona. Na dzień dobry odpalam iGoogle i mam tam wszystko co najważniejsze, pocztę, kalendarz, wiadomości, itd. W przypadku tych ostatnich, istotny jest fakt, że mam tylko te wiadomości, które mnie interesują. I to jest ogromna zaleta, przewyższająca wszelkie newsy w mediach takich jak telewizja czy radio, gdzie skazani jesteśmy na to co nam zaserwują, najczęściej same negatywne treści.

Wygoda, duża oszczędność czasu i całkiem ładny wygląd interfejsu. Kiedy mam ochotę na prostotę ustawiam sobie w iGoogle skórkę minimalistyczną, jeśli zbliżają się święta mam na monitorze masę śniegu i piękne choinki. :) W samej poczcie również istnieje możliwość zmiany wyglądu, choć zasób skórek jest już nieco mniejszy. Bajer ale całkiem przyjemny dla oka.

A tak wygląda obecnie nagłówek mojej strony iGoogle, bardzo świąteczny nastrój.

igoogle_swieta

Więcej zabawnych filmików, reklamujących Gmaila, na stronie www.google.com/intl/pl/landing/gmailvideos/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *