Przedświąteczne zakupy

Każdy, kto jest zwolennikiem robienia przedświątecznych zakupów przez internet powinien się z tym pospieszyć, poczta już jest zawalona przesyłkami i zamówione towary mogą dotrzeć po świętach. To już na prawdę ostatnie dzwonki, chyba, że decydujemy się na przesyłki kurierskie.Jest to okres kiedy zazwyczaj poszukujemy prezentów dla najbliższych i na pewno nikt nie chce przepłacać. Nie chodzi tu o oszczędzanie na najbliższych, nic z tych rzeczy. Tylko po co przepłacać?

Sama, kiedy przymierzam się do zakupów przez internet zazwyczaj korzystam z porównywarek cen. Czasem aż nie chce się wierzyć jak duże różnice w cenach bywają na jednym i tym samym artykule w sklepach internetowych. Nie wspomnę już o tradycyjnych sklepach, gdzie ceny są dużo wyższe. Oczywiście nie każdy artykuł można kupić przez internet. Źle napisałam, można, tylko czy rzeczywiście chcemy? Nie wyobrażam sobie na przykład kupowania butów bez przymiarki, choć wiele osób tak kupuje. Być może mają dość typowe stopy lub sprawdzone marki?

Wracając jednak do cen, zachęcam do korzystania z porównywarek, na prawdę można sporo zaoszczędzić, co w okresie przedświątecznym ma znaczenie.

Jak duże bywają różnice w cenach można zobaczyć na kilku przykładach, które umieściłam w serwisie ABC Gospodyni – „W Internecie taniej o 24 procent” (materiał opracowany przez Nokaut). Informacje mówią same za siebie, można płacić za ten sam towar mniej.

Pisałam na temat porównywarek nieco wcześniej, co prawda dotyczyło to książek ale jeśli ktoś chce, zapraszam do lektury wpisu.

Prownywarek w sieci jest wiele, do liderów należą Ceneo, Nokaut, Skąpiec.

zakupy

Oczywiście poza ceną warto sprawdzać wiarygodność sklepu, przeczytać jego regulamin, opinie użytkowników, nikt z nas nie lubi niespodzianek, zwłaszcza jak w grę wchodzą nasze pieniądze.

Udanych zakupów w dobrej cenie! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *