Zaprojektuj i wyślij świąteczną e-kartkę, pomóż dzieciom!

Ruszyła świąteczna akcja marki BoboVita dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Już od dziś za pośrednictwem strony www.bobovita.com.pl można zaprojektować i wysłać oryginalną elektroniczną kartkę ze świątecznymi życzeniami. Za każdą odebraną kartkę marka BoboVita przekaże Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce 50 groszy.

W ten sposób, za pomocą kilku kliknięć myszki, można sprawić swoim bliskim radość, a jednocześnie pomóc potrzebującym dzieciom. Aby wziąć udział w akcji wystarczy:

.    wejść na stronę www.bobovita.com.pl/kartka,
.    wybrać zdjęcie swojego dziecka (lub swoje) i wstawić je do kartki,
.    wpisać treść życzeń oraz adresata i jego adres e-mail,
.    wysłać kartkę.

świąteczna kartkaAdresat otrzyma e-mail z linkiem zapraszającym do otwarcia kartki z życzeniami. W ten szybki i prosty sposób możemy złożyć życzenia rodzinie, bliskim, przyjaciołom i znajomym. Mamy pewność, że kartka dotrze na czas, a dodatkowo pomagamy dzieciom, będącym pod opieką SOS Wiosek Dziecięcych.

Akcja potrwa do 15 stycznia 2010 r. Wysłane kartki będą zliczane do 22 stycznia 2010 r.
– po tym terminie organizatorzy poinformują o ostatecznej liczbie wysłanych kartek oraz kwocie, jaką marka BoboVita przekaże Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce. Zebrane środki zostaną przeznaczone na Program Umacniania Rodzin, który ma za zadanie przeciwdziałać umieszczaniu dzieci w opiece zastępczej. Pomoc kierowana jest do dzieci i rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Promocja akcji zostanie wsparta kampanią displayową na wybranych portalach internetowych dedykowanych rodzicom oraz wysyłkami e-mailingów. Więcej informacji o akcji oraz jej regulamin można znaleźć na stronie www.bobovita.com.pl.

SOS Wioski Dziecięce to organizacja dobroczynna, która otacza opieką dzieci opuszczone i osierocone. Dzięki działaniom prowadzonym przez stowarzyszenie dzieci pokrzywdzone przez los mają szansę na szczęśliwe dzieciństwo w prawdziwym domu – z mamą i rodzeństwem. Więcej o stowarzyszeniu znajdziesz na stronie: www.wioskisos.org

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *