Gimnastyka dla Orkiestry

Oryginalna impreza z okazji XVIII Finału WOSP będzie miała miejsce w Opolu. Mieszkańcy miasta już po raz czwarty będą bili rekord. w liczbie osób wspólnie gimnastykujących się na wolnym powietrzu! Dodatkowo została zaplanowana nauka Nordic Walking, czyli zapoznanie się z rozgrzewką poprzedzającą marsz oraz samą techniką. Pomijając sam fakt zdrowszego podejścia do, bądź co bądź, mającej wiele wspólnego ze zdrowiem Orkiestry, Opolanie z całą pewnością będą hojniej dorzucać dary do puszek, mając dobre samopoczucie po ćwiczeniach na świeżym powietrzu. Tego typu imprezy integrują, poprawiają nastrój na pewno dużo bardziej niż stanie w tłoku podczas jakiegoś występu muzycznego.
Mieszkańcy Opola w zaszłym roku zgromadzili się w liczbie 1172 osób a biorąc pod uwagę cykliczność imprezy zapewne pobiją kolejny rekord. Pełna informacja na stronie opole.gazeta.pl

Z ciekawości zajrzałam na gliwicką stronę WOSP, program dość bogaty, występy, wystawy, karaoke, tradycyjne światełko do nieba. Biorąc pod uwagę fakt, że Orkiestra grać będzie dla chorych może warto by zorganizować coś nieco bardziej prozdrowotnego?

Kto wie, może jak zostaną zbudowane nowe, wielkie centra handlowe to impreza przeniesie się do jednego z nich? Uczestnicy będą mogli podjechać autami, zaparkować na wielkich parkingach i przy okazji zrobić zakupy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *