Generator walentynkowych życzeń

zyczenia walentynkoweJuż niedługo Walentynki, czasem zastanawiamy się w jaki oryginalny sposób przesłać komuś wiadomość, zwłaszcza jeśli z różnych powodów nie można zrobić tego osobiście. W takiej sytuacji można zadzwonić, napisać maila, porozmawiać przez Skype a bywa, że i w serwisach społecznościowych pojawiają się tego typu życzenia. Jak je odrobinę ubarwić? Dla tych, którzy lubią gadżety, obrazki itp., polecam prosty generator walentynkowego serca z życzeniami.
Przygotowanie życzeń w tej formie jest bardzo proste. Wchodzimy na stronę ImageChef gdzie od razu pojawia się generator.

zyczenia walentynkowe

Ustawiamy w nim jeden z sześciu krojów czcionki, kolory tła i tekstu. Dodatkowo możemy wstawić symbol z listy, w postaci gwiazdki, buźki i wielu innych. Na Walentynki najbardziej odpowiednim będzie oczywiście serduszko. W  polu na tekst wpisujemy dowolny, niestety nie wszystkie czcionki obsługują polskie znaki.
Wszelkie zmiany w ustawieniach można podglądać klikając w przycisk „Preview”, ułatwia to modyfikowanie.
Gotowe życzenia można przesłać na wybrane serwisy społecznościowe, pobrać kod do wstawienia na stronę czy bloga albo skopiować link do wygenerowanego obrazka.

Dodatkową opcją jest możliwość wgrania tła w postaci zdjęcia z dysku komputera. Wówczas życzenia mogą wyglądać na przykład tak:

walentynkowe zyczenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *