Karnawałowy marsz Nordic Walking

Kolejna dość oryginalna impreza Nordic Walking będzie miała miejsce w Koszalinie. Jak podaje internetowy serwis Głos Pomorza 13 lutego w Koszalinie odbędzie się 3-kilometrowy Karnawałowy Marsz Nordic Walking.

„Prawo startu w niej mają osoby od 16 roku życia, które nie mają przeciwwskazań lekarskich do marszu. Natomiast osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców.
Zaposy od godz. 9. Trasa prowadzić będzie po Parku Książąt Pomorskich (asfalt, chodnik, dukt leśny). Start i metę zaplanowano obok Amfiteatru Koszalin przy ul. Piastowskiej. Marsz odbędzie się w kilku kategoriach: open oraz przy podziale na 4 kategorie wiekowe kobiet i 3 kategorie wiekowe mężczyzn.
Opłata startowa 10 zł. Zwolnienie z opłaty startowej: dla uczestników posiadających element przebrania karnawałowego bądź cały strój. Przewidziana jest nagroda specjalna dla za najładniejszy strój karnawałowy.”

Bardzo istotna jest ostatnia informacja, dotycząca stroju. Królowa, niedźwiedź a może aniołek z kijkami? Przyznaję, że może to dość ciekawie wyglądać. Szkoda, że nie mieszkam trochę bliżej ale może będzie dostępna w internecie jakaś niewielka fotorelacja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *