W słońcu i śniegu

Kolejny piękny dzień tej zimy spowodował, ze w Parku Chorzowskim spotkać można było niemalże tłumy spacerujących. Mamy i babcie z dziećmi, starsze osoby oraz bardzo dużo tych spędzających czas nieco bardziej sportowo. Kiedy zaczynają się roztopy warto choć na godzinkę wyrwać się z „pływającego” miasta do parku a najlepiej lasu.

Trudno mi powiedzieć ile przemaszerowałam dzisiaj kilometrów, na pewno sporo. Momentami zatrzymywałam się aby zamienić kilka słów z napotkanymi osobami, no bo jak tego nie zrobić z innymi kijkarzami? :) A było ich dzisiaj wyjątkowo dużo, choć nie jestem pewna czy przypadkiem narciarzy na biegówka nie było więcej? Nie ma to zresztą znaczenia, fakt jest faktem, wyjątkowo dużo osób spędzało czas aktywnie.

Przy tak pięknej pogodzie postanowiłam wziąć ze sobą aparat, jednak zdjęcia są lepsze niż ze zwykłego telefonu. Bardzo dobrze zrobiłam bo udało mi się zrobić ładne zdjęcie ptaka, dziobiącego słoninkę. Prawdę mówiąc „polowałam” na innego ale widocznie, pomimo sporej odległości, był zbyt płochliwy. Zapraszam do obejrzenia kliku zimowych i słonecznych widoczków. Na zdjęciu pnia drzewa bardzo dobrze widać odwilż, resztki śniegu ogrzane promieniami słońca spływają po korze.

3 komentarze

 1. mk napisał(a):

  Przenosiny myślę, że bardzo udane. Gratuluję super stronki.
  Choć wcześniej, gdy wchodziłem na swój blog od razu miałem informację, że coś nowego napisałaś. Pozostaje tylko częściej zaglądać do Ciebie bezpośrednio na Twoją stronkę, by być na bieżąco.
  Pozdrawiam
  MacieK

 2. Deni napisał(a):

  Dziękuję :) i oczywiście zapraszam do odwiedzin.

 3. Marianna napisał(a):

  Jak się cieszę że będzie dalszy ciąg,bardzo lubię tu zaglądać.
  Zdjęcia są rewelacyjne pozdrawiam marianna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *