Zabawa ze zdjęciami

funny photoJeśli lubisz robić zdjęcia i dodatkowo nieco je uatrakcyjniać to polecam serwis Funny Photo, gdzie bez specjalnych umiejętności możesz w wolnej chwili pobawić się, dodając do fotek specjalne efekty.
Wśród sporej listy propozycji znajdziesz wiele ciekawych teł, ramek itp., które możesz wykorzystać na specjalne okazje, na przykład na Walentynki. Niektóre efekty są dostosowane do jednego zdjęcia, w innych możesz dodawać nawet trzy, jest to oznaczone odpowiednimi ikonkami na liście. Ikona kamery oznacza animację efektu. Warto zwrócić uwagę na ikonkę przedstawiająca samą twarz, w tych efektach konieczne jest zdjęcie portretowe.

funny photo

Po wybraniu interesującego, pasującego do zdjęcia efektu, ładujesz z dysku plik graficzny, możesz go tam również odpowiednio wykadrować. Zamiast wgrywania z dysku komputera możesz podać też bezpośredni link do obrazka w sieci.

funny photo

Obsługa serwisu jest dość intuicyjna, nie ma potrzeby zakładania konta, czyli tylko korzystać. Stworzoną grafikę lub animację zapisujesz u siebie na komputerze  lub pobierasz odpowiedni kod. Masz do wyboru kod html, bezpośredni link, kody na fora dyskusyjne.

Miłej zabawy! Moja kotka zainspirowała pewną Gejszę. :)

funny photo kot

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *