Tła do Twittera

tła twitterO gotowych tłach do Twittera pisałam już wcześniej, dzisiaj kolejna strona oferująca dość szeroki wybór gotowców. Na stronie TweetyGotBack znajdziemy zbiór, skatalogowany w kilkunastu kategoriach. Znajdują się tam tła zarówno fotograficzne jak i graficzne.
Tła, które znajdziemy w serwisie TweetyGotBack nie należą do tych spokojnych i ascetycznych, ale przecież nie wszystkie twitterowe strony muszą mieć prostą, klasyczną czy wręcz jednokolorową oprawę graficzną.

Po wybraniu dowolnej kategorii pokazuje nam się lista miniaturek, pod każdą z nich widoczna jest ocena internautów, ale absolutnie nie powinniśmy się tym kierować. Przecież najważniejszy jest nasz własny, osobisty i prywatny gust. :) Każde tło można obejrzeć w powiększeniu, warto to zrobić przed wrzuceniem go na swoje twitterowe konto.
tla do twittera
Przeglądamy, wybieramy… aż wreszcie trafiamy no coś, co nam odpowiada. Aby wstawić grafikę do naszego Twiitera konieczne jest zalogowanie się na swoje konto. Można to zrobić już na samym początku, ale nie ma pośpiechu, zawsze zdążymy.

tla do twittera

Oczywiście, można wybrane tło zapisać bezpośrednio na dysku komputera (prawy klawisz, pokaż obrazek tła)  i wstawić już w samym Twitterze, ale nie ma co działać na około skoro jest możliwość skrócenia sobie drogi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *