Bemowo Nordic Walking Cup

24 kwietnia na terenie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbędzie się impreza sportowo – rekreacyjna Bemowo Nordic Walking Cup, której głównym zadaniem jest promowanie Nordic Walking, jako aktywności fizycznej możliwej do uprawiania w każdym wieku.

Start i meta marszu usytuowane są na stadionie Wojskowej Akademii Technicznej, długość trawy wynosi 6km. Będą to dwie pętle wzdłuż trasy pokazanej na poniższej mapie:

W zawodach może wziąć udział każdy kto tylko ma ochotę, na miejscu będzie można nawet wypożyczyć kije za niewielką opłatą, czyli jest to okazja wypróbowania Nordic Walking nawet przez osoby, które nie miały jeszcze ku temu okazji. Warto!

Na stronie www.bemowonordic.pl trwają już od pewnego czasu zapisy, znajdują się tam również wszelkie dodatkowe informacje. Warto zapisać się wcześniej, przez internet, ze względu na niższą opłatę startową.

Na koniec najważniejsza (dla mnie) informacja… jadę! Będzie to moja pierwsza zorganizowana impreza, w której wezmę udział. Już dzisiaj proszę o trzymanie kciuków :) za moje dotarcie do mety. Tak, tak, tylko o to, moja kondycja nie pozwala mi nawet myśleć o czołówce, najważniejszy jest jednak sam fakt udziału i ukończenie marszu. Przy okazji na pewno miło będzie poznać innych zapaleńców marszu z kijkami.

2 komentarze

  1. marianna napisał(a):

    Podziwiam i potrzymam kciuki aby kondycja zdrowotna dopisała.

  2. deni58 napisał(a):

    Bardzo dziękuję :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *