Chwila relaksu w deszczowy dzień

banka mydlanaZa oknem pada… pada… pada… Poszłoby się na spacer, najlepiej na Nordic Walking i właściwe nic nie stoi na przeszkodzie, od czego pelerynki. Licząc na szybką poprawę pogody (wątpliwe w najbliższych dniach)  zaglądam na rożne strony w necie. Dzisiaj udało mi się chwilkę zrelaksować, słuchając szumu oceanu, świergotu ptaków i odgłosów mew. Mało tego, podczas słuchania muzyki pozbijam bańki snujące się po monitorze.  

Trochę dziwnie to wszystko brzmi? :) Być może, ale jeśli macie ochotę na chwilę relaksu przed komputerem to zajrzyjcie na stronę www.soundsleeping.com. Można wybrać tam podkład muzyczny, dodatkowe efekty dźwiękowe, ustawiać dla każdego dźwięku poziom głośności i nawet balans, pozwalający cieszyć nas różnymi odgłosami bardziej z lewej lub prawej strony.

relaks
Ponieważ muzyczka jest dość monotonna, można powiedzieć usypiająca, warto otworzyć w drugiej karcie stronę z relaksacyjną grą www.soundsleeping.com/relaxing_games.php, gdzie ruchami myszki prowadzimy po monitorze jedną z baniek zbijając pozostałe. Nie bądźcie jednak zbyt zachłanni, zbijanie kliku małych banieczek zebranych razem kończy się tragicznie. ;)

relaks
Miłego relaksowania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *