Twitterowa mozaika jako tło

Niedawno pisałam o twitterowych gadżetach w postaci mozaiki awatarów obserwujących i przyjaciół. Dzisiaj chciałam wspomnieć o nieco podobnym gadżecie, jednak osiągalnym dla każdego użytkownika Twittera w kilka chwil. Mam tu na myśli umieszczenie awatarów nie na kubku, podkładce do myszy czy torbie na zakupy, a w postaci tła, na stronie naszego Twittera.

Na stronie twilk.com wybieramy, które awatary mają się pokazywać, w jakiej wielkości, oraz sposób wyświetlania. Obrazki mogą być wyświetlane a dwóch kolumnach, bądź na całym tle. Możemy również zaznaczyć opcję „confetti”, wówczas awatary będą luźno porozrzucane. Jeśli nie chcemy aby tło było zbyt kolorowe, wystarczy wybrać wersję czarno – białą.

Warto poeksperymentować przed ostatecznym zaakceptowaniem tła, sprawdzić różne ustawienia opcji i zobaczyć na podglądzie efekt. Poniżej widoczny podgląd czarno – białego tła confetti.
twilkNiestety w ramach darmowej obsługi nie możemy liczyć na automatyczne dodawanie nowych obrazków. Musimy generować nowe tło, bądź ponieść dodatkowe koszty pięciu dolarów miesięcznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *