Twitterowa mozaika

koszulka twitterA gdyby tak umieścić naszych twitterowych znajomych, czy też obserwatorów na koszulce? A może na kubku, w którym codziennie rano pijemy kawę?
Nie wiem czy w przypadku naszego rodzimego Blipa już ktoś wpadł na taki pomysł ale kto wie? Jak nie dzisiaj, to pewnie wkrótce. Póki co, użytkownicy Twittera mogą zamówić sobie gadżet z miniaturkami, w formie koszulki, kubka czy też torby na zakupy, niestety nie u nas.

Chociaż jakby się uprzeć można przygotować sobie podobną graficzkę samemu i bez problemu zamówić dowolny gadżet. Ktoś zapyta po co? A bo to gadżet, a one właśnie są po to, aby być, niczemu konkretnemu nie służyć, poza odrobiną zabawy, czasem szpanu.

Na stronie sxoop.com po wpisaniu w odpowiednie pole naszego twitterowego loginu, wygenerujemy właśnie taką mozaikę. Po skopiowaniu kodu, można wstawić sobie ją na przykład na bloga, ewentualnie obejrzeć jak wyglądałby kubek czy podkładka pod mysz.

kubek twitter
Myślę, że w niedługim czasie pojawią się i nasze, rodzime serwisy z podobnymi gadżetami, zarówno dla Twittera jak i Blipa. Przecież lubimy gadżety?

3 komentarze

  1. one.jack napisał(a):

    Dobre! I widzę tam znajomego mi, białego kota (właściwie kotkę…). O, nawet fajnie działa serwis, chociaż „oklejenie” kubka zajmuje kilkadziesiąt sekund.

  2. deni58 napisał(a):

    Koty wszelkiej maści są tu zawsze mile widziane :)

  1. 17 maja 2010

    […] pisałam o twitterowych gadżetach w postaci mozaiki awatarów obserwujących i przyjaciół. Dzisiaj chciałam wspomnieć o nieco podobnym gadżecie, jednak […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *