Queeky – aplikacja nie tylko dla artystów

Jeśli lubisz malować, obojętne czy masz talent czy nie, być może zainteresuje Cię Queeky? To świetna aplikacja online, umożliwiająca tworzenie prawdziwych, artystycznych dzieł. Znajdziesz tam wiele narzędzi, jak pędzle, spraye itp. Wszystko o dowolnych, własnoręcznie ustawianych parametrach, które najlepiej przetestować samemu, tworząc pierwszy obrazek.

queeky

Samo malowanie to świetna zabawa, nawet dla osób twierdzących iż nie mają talentu. A jeśli jednak jest go choć trochę, można stworzyć ciekawe kompozycje, choćby zupełnie abstrakcyjne. Dodatkowym atutem jest możliwość umieszczenia grafiki na stronie czy blogu, nawet w postaci filmiku, prezentującego kolejne etapy malowania. Ta funkcja jest wyjątkowo ciekawa, proszę spojrzeć na przykład poniżej:

Wybraną grafikę może umieścić każdy, jeśli jednak chcemy coś samodzielnie narysować i zapisać to, musimy poświecić chwilkę na założenie konta. Mamy wówczas możliwość zapisywania każdej swojej pracy, pochwalenia się nią innym użytkownikom, umieszczenia pracy na blogu.

Zachęcam do obejrzenia galerii prac, są tam naprawdę, wręcz niesamowite grafiki. Zapewne większość z nich powstała przy wykorzystaniu tabletu, rysowanie myszką nie jest zbyt łatwe, ale i tak warto zajrzeć tam na choćby w celu obejrzenia galerii.
Link bezpośrednio do aplikacji Queeky – www.queeky.com/app

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *