Twitterowa parada

Chcesz zobaczyć swoich twitterowych znajomych w dość oryginalny sposób? Zajrzyj na IsParade! Już sama nazwa wskazuje co można tam znaleźć, choć od razu trudno przypuszczać, że będzie to aż tak ciekawie pokazane. :) Tak jak wskazuje nazwa, to parada. W dodatku animowana, z wizerunkami znajomych, ciekawymi efektami dźwiękowymi, a nawet…
Nie będę więcej pisać, jeśli liczba osób biorących w paradzie jest znacząca, sami zobaczycie. Bardzo ciekawy, animowany sposób prezentacji naszych znajomych.

Dopiszę, że wystarczy podać nazwę użytkownika, bądź słowo kluczowe, tak zwany tag. Możemy zatem, w ten dość oryginalny sposób, obejrzeć paradę na której czele stoi dowolnie wybrany użytkownik Twittera. Warto zwrócić uwagę na dymki, które są niczym innym jak ćwierknięciami poszczególnych osób.
Przed kolejną turą wyborów obejrzałam paradę jednego z kandydatów, muszę przyznać, że taka forma jest znacznie przyjemniejsza niż kłótnie na ekranie, wyciąganie brudów, rzucanie wyborczą kiełbasą, ale to chyba urok wszystkich parad?  :)

paradaStrona trochę długo się ładuje (przynajmniej u mnie) ale warto poczekać i koniecznie włączyć głośniki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *