I Bieg Samorządowców woj. śląskiego

Już w najbliższą niedzielę, w Gliwicach – Czechowicach odbędzie się I  Bieg Samorządowców, w którym mieszkańcy Gliwic i okolic będą mogli zmierzyć się z radnymi i kandydatami na radnych w biegu lub Nordic Walking na dystansie około 4 km.  Podczas zwykłego biegu samorządowcy obowiązani będą do trzymania aktówki, jak przystało na urzędników. Mam nadzieję, ze nie dotyczy to maszerujących z kijami? :)

Start biegu: godzina 11.00. Start rajdu Nordic Walking: godzina 11.10. Wszyscy zawodnicy na miejsce startu muszą się zgłosić do godz. 10.50, choć samo biuro zawodów czynne będzie już od 8.30. Trasa przebiegać będzie po mieszanej nawierzchni, asfalt i leśne ścieżki. Podczas zawodów obowiązuje limit czasowy dwóch godzin, ale myślę, że na tym dystansie jest obliczony z bardzo dużym zapasem, czyli nawet ja dałabym radę. ;) Napisałam „dała bym” gdyż, po dzisiejszej wizycie u lekarza, mój ewentualny udział stoi pod dużym znakiem zapytania.

Dokładne informacje znaleźć można stronie Czechowic – http://www.czechowicer.eu/
Możliwe jest zgłaszanie swojego udziału drogą mailową i może warto to zrobić, ze względu na ograniczona ilość miejsc (100 osób)?
Udział w imprezie jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *