Nowe forum Nordic Walking

Wszystkich zainteresowanych rozmowami na temat Nordic Walking, chciałam poinformować o działającym od niedawna, nowym forum dyskusyjnym.
Forum co prawda jest jeszcze świeżutkie i nie specjalnie zapełnione dyskusjami, ale to normalne. To my, miłośnicy NW, możemy je zapełnić ciekawymi rozmowami, wymianą własnych doświadczeń, a nawet rozmowami nieco bardziej odległymi od kijkowych spacerów. Dobrze jest poznać się nieco bardziej.
Warto informować się wzajemnie o zbliżających się imprezach, zawodach, rajdach, warto poznać osoby z naszej okolicy.

Wszystkich zainteresowanych NW oraz tych, którzy jeszcze nie próbowali, a są zainteresowani tematem, zapraszam w imieniu Admina oraz własnym na Forum Nordic Walking.

4 komentarze

 1. mario_79 napisał(a):

  Zapraszamy ;)
  Dzęki Deni za info!

 2. CanisLupus napisał(a):

  Link do forum nie działa :(

 3. deni58 napisał(a):

  Niestety już nie działa, funkcjonuje natomiast forum NW pod adresem http://nordicos.na7.pl/

 4. festiwal biegowy napisał(a):

  Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking w Krynicy-Zdrój!
  Zapraszamy wszystkich entuzjastów Nordic Walking 8 września 2012 do Krynicy-Zdrój. W tym roku w ramach Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego odbędą się I Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking organizowane przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking! Odbędą się na malowniczej pętli prowadzącej z Deptaka Krynickiego (565 m npm.) na Górę Parkową ( 741 m npm.) i z powrotem wyłonieni zostaną Mistrzowie Polski w nordic walking na dystansach 4 i 8 kilometrów.
  W sobotę, zostanie także zorganziowany rekreacyjny przemarsz z kijkami dla wszystkich! WSZYSCY, KTÓRZY ZAREJESTRUJĄ SIE DO 31 MARCA ZOSTANĄ ZWOLNIENI Z OPŁAT STARTOWYCH!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *