Dwa konkursy dla aktywnych

Właśnie ruszyły dwa konkursy dla aktywnych, lubiących zwiedzać, uprawiać sporty itp. Organizatorem jest serwis Traseo.pl, o którym już wspominałam nieco wcześniej. Traseo to serwis i aplikacja, umożliwiająca pobieranie i dodawanie tras GPS, przez telefon komórkowy, bądź urządzenie PDA. Poza samymi ścieżkami tras, znaleźć można tam opisy uatrakcyjnione opisami i zdjęciami. Jednym słowem Traseo umożliwia tworzenie prawdziwych przewodników po danej okolicy, trasie.

Pierwszy konkurs „Rusz się z Traseo.pl” polega na zgłoszeniu własnej trasy, może to być wycieczka rowerowa, piesza bądź inna. Natomiast drugi konkurs skierowany został do kobiet i tu wystarczy przesłanie zdjęcia prezentującego nas podczas uprawiania ulubionego sportu, bądź zdjęcia prezentującego daną dyscyplinę.
W pierwszym konkursie wygrać można iPhona oraz nagrody dodatkowe w postaci sprzętu i przewodników turystycznych. W drugim nagrodami będzie 10 książek, przewodników turystycznych „Bursztynowy Szlak Greenways.

Szczegółowe informacje o konkursach:

„Rusz się z Traseo.pl” – http://www.traseo.pl/rusz-sie-z-traseo
„Ruszcie się dziewczyny” – http://traseo.pl/konkurs-foto

Oba konkursy to dobry pomysł na rozwiniecie serwisu. Kiedy podczas wędrówek coraz częściej towarzyszy nam GPS, warto rozbudowywać elektroniczne przewodniki, dzięki którym nie jeden z nas może odkryć ciekawe miejsca. Warto zaznaczyć, że dostępne opisy tras i pliki na urządzenia mobilne są bezpłatne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *