Koralikowe zakupy

koralikiKażdy kto chce spróbować swoich sił w koralikowej twórczości, bądź przerobić, czy naprawić własne zasoby biżuteryjne, musi wybrać się na małe zakupy. Bywa, że mamy sporo różnych korali i elementów, ale zawsze potrzebne są przynajmniej dodatki typu zapięcie łańcuszek, szpilki czy linka jubilerska. Wówczas mamy dwie opcje do wyboru, zamawiamy w internecie, bądź wybieramy się do sklepu.
Zazwyczaj jest tak, że oferty sklepów internetowych mają nieco niższe ceny, ale z drugiej strony, w realnym sklepie, można pomacać, poprzymierzać i pewnie wygodniej dopasować. Decyzję o tym w jakiej formie dokonać zakupu, podejmujemy zgodnie z własnymi upodobaniami i potrzebami, trudno zamawiać w sieci jedno zapięcie, płacąc za przesyłkę kilka złotych.

Ostatnio zainteresowała mnie też oferta sklepów internetowych i trzeba przyznać, wybór jest ogromny. Mało tego, przeglądając wszystkie dostępne artykuły, często można wpaść na inny, ciekawy pomysł. Warto też skorzystać z instruktaży, które bywają umieszczane w formie poradników. Podczas wyboru sklepu internetowego, warto zwrócic uwagę na koszty przesyłki, są takie gdzie, po przekroczniu nawet niewielkiej kwoty, przesyłka jest darmowa.

Poza internetem nie omieszkałam zajrzeć też do sklepów w Gliwicach, których mamy dwa, a przynajmniej ja nie wiem o kolejnym. Jeden z nich mieści się przy ulicy Górnych Wałów drugi na Plebiscytowej. W mojej ocenie, drugi z wymienionych ma szerszą ofertę, choć przyznaję, że dokładnie nie liczyłam. :)

Sklep Koralium przy Plebiscytowej odwiedziłam po raz pierwszy dzisiaj i już w drzwiach zauważyłam nawet sporawy ruch. Wygląda na to, że coraz więcej pań pragnie zrobić samodzielnie coś ładnego, co mnie nie dziwi, bo jest to nie tylko satysfakcja, ale i bardzo relaksujące zajęcie. Poza tym wykonana własnoręcznie biżuteria może być oryginalnym i niepowtarzalnym prezentem.

Sam sklep prezentuje się ładnie, wnętrze z klimatem co, mam nadzieję, widoczne jest na kilku zdjęciach.

Gliwice, Sklep Koralium

Gliwice, Sklep Koralium

Gliwice, Sklep Koralium

Gliwice, Sklep Koralium

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *