Darmowe zdjęcia i kliparty

Kozzi to serwis oferujący darmowe grafiki i to w całkiem sporej rozdzielczości. Można je wykorzystywać do swoich celów, jednak z małymi zastrzeżeniami. Nie możemy ich sprzedawać pod żadną postacią (ani wyrobów z nimi), ale nic nie stoi na przeszkodzie aby wykorzystać je do przygotowania życzeń, do scrapbookingu i innych technik rękodzielniczych, ustawić jako tapetę na monitorze, zrobić dowolną grafikę i wiele, wiele więcej. 
Biorąc pod uwagę zbliżające się święta (to już naprawdę raz dwa), chęć własnoręcznego przygotowania kartek z życzeniami, kartek elektronicznych, ozdobnych bilecików do prezentów, warto założyć tam konto i pobierać grafiki całkiem legalnie, a do tego za darmo. Aby korzystać z serwisu należy założyć konto.

Z serwisu Kozzi korzystam dość często, między innymi do przygotowywania graficznej oprawy cytatów z przeczytanych książek, polecam! Wchodząc przez linka 
http://www.kozzi.com/?ref=136682 otrzymasz 10 kredytów premium (ja też :)) do wykorzystania na pobieranie zdjęć „premium”, czyli jeszcze więcej i ładniej. Warto dodać, że Kozzi oferuje nie tylko zdjęcia, jest tam też cała masa klipartów, co ucieszy szczególnie tych, którzy lubią robić ładne rzeczy, we własnym zakresie.

1 Response

  1. 8 listopada 2014

    […] coraz więcej miejsc, gdzie można znaleźć sporo całkowicie darmowych zdjęć i ilustracji. Jednym z nich jest, bardzo przeze mnie lubiany, Pixabay. Czym częściej z […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *