Czarki z podstawkami

Moje pierwsze próby lepienia z gliny już prezentowałam na blogu, były to dwie czarki do herbaty. Z czasem udało mi się zrobić podstawki pod nie, można było je zauważyć podczas recenzji herbat. Dzisiaj pozwolę sobie pokazać oba zestawy w całej okazałości. Zwyczajnie pochwalić się. :)

Jeśli chodzi o dalsze plany ceramiczne… są, nawet całkiem spore. Oczywiście nie wszystkie dotyczą akcesoriów herbacianych, przecież nie samą herbatą człowiek żyje. Już powstały anioły… a może nie będę pisać dokładnie, część z nowości przeznaczona jest na świąteczne prezenty.
Na pewno powstaną nowe czarki, w zasadzie już są ulepione, myślę też o innych akcesoriach, ale to prawdopodobnie już po świętach. Teraz nadszedł czas na inne prace.
Tworzenie ceramiki, zarówno tej czysto dekoracyjnej, jak i użytkowej,  to wspaniałe zajęcie. Pełny relaks, do tego radocha i bardzo często oryginalne prezenty dla znajomych czy rodziny. Jeśli macie możliwość skorzystania z podobnych warsztatów ceramicznych w swojej okolicy to gorąco polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *