Kolorowe puszki

Ostatnio częściej sięgam po małe formaty. Były małe mandale, przyszedł czas ozdabiania puszek na herbatę. Tego nigdy zbyt dużo, zwłaszcza w domu herbaciarzy. 

Od pewnego czasu kupuję coś w zdrowej żywności, co jest pakowane właśnie w puszki. Mało tego, one nadają się wprost idealnie do recyklingu. Denko i przykrywkę można zdjąć, pozostała tuba aż się prosi o udekorowanie. Jak wykonać taką puszkę pisałam we wpisie „Jak zrobić puszkę na herbatę w stylu zendoodle?”, zapraszam do podejrzenia dokładnej instrukcji.  

Dzisiaj zaprezentuję cztery nowe puszki, które ostatnio zrobiłam. 

Pewnie pojawią się kolejne, bo puszek trochę jeszcze zostało. Przy okazji wykorzystam kupione kiedyś cienkopisy, które zupełnie nie spełniły moich oczekiwań. Czerń jest wyblakła, nie ma głębi, ale po pociągnięciu bezbarwnym lakierem jest całkiem dobrze. Najlepiej widać to na króciutkim filmie, nawiasem mówiąc udostępnionym na Instagramie, tam zawsze coś się dzieje, zapraszam. 

4 komentarze

  1. Małgosia K. napisał(a):

    Bardzo pomysłowe wykorzystanie puszek, no i przede wszystkim są przepięknie udekorowane! Dziękuję za inspirację, pewnie kiedyś skorzystam z Twojego patentu :).

  2. Krycha napisał(a):

    Oj tak! Cudowny pomysł, zaraz zabieram się do pracy, mam akurat trzy podobne puszki. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *